optyk Łask, Firma

Pabianice| Łask| Zduńska Wola| Sieradz
tel 43 675 92 82
Firma
Już ponad dwadzieścia lat wykonujemy okulary dla mieszkańców Łasku i okolic.
To szmat czasu – nasi mali klienci już dorośli i sami przyprowadzają do nas swoje pociechy, opowiadając o tym co robią w dorosłym życiu.
Jesteśmy dumni z tego, że traktujcie nas Państwo jak dobrych znajomych, pragniemy dołożyć wszelkich starań, aby móc przedstawić Wam coraz bogatszą gamę usług i ofertę handlową.
W optyce pojawia się wiele nowości, dlatego też nieustannie poszerzamy swoją wiedzę, biorąc udział we wszystkich znaczących targach, pokazach, szkoleniach w kraju i za granicą. Jakość świadczonych przez nas usług została doceniona przez największego producenta soczewek okularowych firmę Essilor, która przyznała nam Międzynarodowe Świadectwo Jakości Varilux
Chcemy obalić stereotyp, że po zakup modnych, ładnych okularów i nowoczesnych szkieł okularowych trzeba jechać do dużych miast, wielkich centrów handlowych. U nas nigdy nie jesteście anonimowym klientem, poświęcamy Wam tyle czasu ile go potrzebujecie.
Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu naszej firmy i gabinetu okulistycznego możemy zaproponować Państwu w pełni kompleksowa ofertę usług.
Zakup i wykonanie okularów, dobór soczewek kontaktowych, badanie wzroku i dobór okularów – to wszystko możecie Państwo zrobić w jednym miejscu.
Serdecznie zapraszamy
Hanna i Andrzej Kobyłka
Poleć naszą stronę znajomemu:
wyślij
© 2024 Salon Optyczny OPTIC ◊ odwiedzin: 169077 ◊ użytkowników online: 1 ◊ coded by Nethium