optyk Łask, Rodzaj badania

Pabianice| Łask| Zduńska Wola| Sieradz
tel 43 675 92 82
Rodzaj badania
W gabinecie okulistycznym działającym przy naszym zakładzie zapewniamy Państwu dobór odpowiedniej korekcji okularowej jak i prawidłowe dopasowanie soczewek
kontaktowych według najwyższych standardów.
Doświadczeni lekarze okuliści pracują na sprzęcie najwyższej klasy.
W naszym gabinecie znajdują się takie narzędzia jak:
- foropter
- autorefraktometr - komputerowe badanie wzroku
- kaseta okulistyczna
- tonometr - mierzący ciśnienie w gałce ocznej
- pupilometr - mierzący rozstaw źrenic
- lampa szczelinowa
- miejsce do doboru i nauki zakładania soczewek kontaktowych
Podczas wizyty, która średnio trwa kilkanaście minut lekarz specjalista zbierze od Państwa "wywiad okulistyczny" dzięki któremu przeprowadzi dalszą odpowiednio dla Państwa dostosowaną diagnostykę.
W przypadku doboru soczewek kontaktowych sprawdzi czy nie ma przeciwwskazań do ich noszenia, nauczy odpowiedniego obchodzenia się z nimi oraz ich bezpiecznego użytkowania. Przy doborze soczewek kontaktowych otrzymają Państwo parę soczewek testowych Gratis.
W naszym gabinecie okulistycznym wykonujemy takie badania jak:
- komputerowy pomiar wad wzroku u dzieci, młodzieży i dorosłych
- wykrywanie, diagnostyka i leczenie jaskry, zaćmy oraz innych chorób oczu
- badanie dna oka
- pomiar ciśnienia śródgałkowego
- pełny zakres badań do pracy
- badania do prawa jazdy
Podczas badania okulistycznego nasi lekarze odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania na temat wzroku a także zalecą termin następnej wizyty.
Warto pamiętać, że regularne wizyty u okulisty pozwalają na wczesne wykrycie takich chorób jak zaćma, jaskra, nadciśnienie czy cukrzyca.
Osoby dorosłe powinny odwiedzać gabinet okulistyczny przynajmniej raz na dwa lata zaś dzieci i osoby po 65 roku życia raz na rok.
Diagnostyka i leczenie pacjentów z chorobami oczu tzn.:z anomaliami rozwojowymi gałki ocznej, z chorobami oczodołu, z wrodzona niedrożnością przewodu nosowo-łzowego, z chorobami spojówek, z chorobami rogówki, z nieprawidłowościami tęczówki, z jaskrą, z chorobami soczewki, z chorobami naczyniówki, z chorobami siatkówki i ciała szklistego, z nieprawidłowymi reakcjami źrenic, z zaburzeniami rozwojowymi tarczy nerwu wzrokowego, z tarczą zastoinową, z zapaleniem nerwu wzrokowego, z neuropatiami nerwu wzrokowego, z wadami refrakcji, z zaburzeniami ruchomości i ustawień gałek ocznych, z oczopląsem.
Diagnostyka i leczenie dzieci z zburzeniami ruchomości i ustawienia gałek ocznych, z zaburzeniami akomodacji i refrakcji, z zaburzeniami nerwu wzrokowego i drogi wzrokowej, z upośledzeniem widzenia. Zapobieganie rozwojowi niedowidzenia poprzez wczesne wykrywanie i leczenie wad wzroku i zeza u dzieci.
Zadbaj o swój wzrok! Umów sie na wizytę
PROSIMY O TELEFONICZNE UMAWIANIE WIZYTY
tel. 43 675 92 82
tel. kom. 784 017 601
Poleć naszą stronę znajomemu:
wyślij
© 2024 Salon Optyczny OPTIC ◊ odwiedzin: 169083 ◊ użytkowników online: 1 ◊ coded by Nethium