optyk Łask, Home

Pabianice| Łask| Zduńska Wola| Sieradz
tel 43 675 92 82
Home
Zauważyłeś, że gorzej widzisz? Spójrz na to z innej strony! Zbadaj swój wzrok i dowiedz się, co możesz zrobić, by służył Ci wiernie przez długie lata.
Jeśli jesteś już po czterdziestce, to mamy dla Ciebie dwie wiadomości:
-Zacznijmy od dobrej informacji – lata 40+ to Twój najlepszy czas. Stabilna sytuacja zawodowa, dzieci względnie odchowane, priorytety na właściwych miejscach – nic, tylko żyć pełną piersią.
-A teraz ta nieco gorsza: już za chwilę Twój wzrok zacznie się pogarszać. O ile już się to nie dzieje. To pewne jak dwa razy dwa i statystycznie potwierdzone: niezależnie od tego jak bardzo dbasz o zdrowie, Twoje oczy nie będą zawsze tak piękne i młode jak Ty. To całkowicie normalny proces, który fachowo zwie się prezbiopią. Nie masz wpływu na jego rozwój, ale masz wpływ na jego skutki – z prezbiopią będziesz żyć jak dawniej, jeśli spojrzysz na problem z odpowiedniej perspektywy.
To już kolejna odsłona naszej akcji informacyjnej. Organizujemy ją z myślą o osobach 40+, które zauważyły, że ich wzrok zaczął pogarszać się z wiekiem. Jeśli temat nie jest Ci obcy, dołącz do akcji, a my podpowiemy Ci:
– jak ocenić, czy problem prezbiopii to Twój problem,
– gdzie szukać pomocy, gdy wzrok zacznie płatać figle,
– jak przejąć kontrolę nad problemem z widzeniem i cieszyć się dobrym wzrokiem przez długie lata,
– dlaczego szkła progresywne są najlepszym rozwiązaniem dla prezbiopów.
Poleć naszą stronę znajomemu:
wyślij
© 2022 Salon Optyczny OPTIC ◊ odwiedzin: 140461 ◊ użytkowników online: 1 ◊ coded by Nethium